Home / Tag Archives: Deon Troqe

Tag Archives: Deon Troqe

Zbardhen detaje të reja për ngjarjen që tronditi mbrëmë Vlorën/ Delon Troqe mori 10 plumba në kokë, arrestohen 17 persona

17 persona janë shoqëruar nga Policia e Vlorës pas vrasjes së Delon Troqes, 38 vjeçarit që u ekzekutua me breshëri plumbash kallashnikovi në lagjen “Pavarësia” të qytetit. I riu ndodhej para servisit të makinave që kishte i vëllai i tij në Vlorë, kur persona të armatosur hapën zjarr dhe e lanë …

Read More »