Home / Tag Archives: denoncon

Tag Archives: denoncon

Meta denoncon Ramën për pagat: “Shqiptarët meritojnë transparencë, jo mashtrim elektoral për pagat!”

Presidenti i Republikes Ilir Meta në një status në “Facebook” hedh kritika dhe denoncim kundër kryeministrit Edi Rama për mosrritjen e pagave në vend prej vitesh. Presidenti shkruan: Pyetjes a janë rritur pagat, Kryeministri i përgjigjet me një krahasim të fondit të pagave, që në fillim të vitit 2021 krahasuar …

Read More »