Home / Tag Archives: del 1 jave pas operacionit

Tag Archives: del 1 jave pas operacionit

Një javë pas ndërhyrjes kirurgjikale në kokë, del fotografia e legjendës së futbollit Maradona

Mediat e huaja kanë publikuar fotografinë e parë të legjendës së futbollit, Maradona pasi operacioni në kokë rezultoi me sukses. Rreth një javë pas ndërhyrjes, Maradona shfaqet i qeshur dhe gati për tu rikthyer në jetën e përditshme. 60-vjecari Diego Armando Maradona iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale për një mpiksje …

Read More »