Home / Tag Archives: degjeneroi

Tag Archives: degjeneroi

Rama “degjeneroi” deputetët e PD, Duma i përgjigjet ashpër kryeministrit: Sot të gjithë ne pamë një njeri në…

Kandidatja për deputete e PD, Grida Duma i është përgjigjur ‘flakë për flakë’ kryeministrit Edi Rama pasi e ironizoi publikisht dhe e quajti ‘Gridare’. “Pas 8 vitesh që Shqipëria ka mbetur në vendnumëro me Ramën, Të gjithë shqiptarët e dinë tashmë se ata që kanë dështuar për 8 vite nuk …

Read More »