Home / Tag Archives: dedektive

Tag Archives: dedektive

Avokati i njohur flet hapur, ja për çfarë i kërkojnë ‘dedektivët privatë’ politikanët shqiptarë

Avokati Ndue Pjetra diskutoi sot në emisionin ‘Breaking’ për ‘dedektivët privatë’. Avokati u shpreh se detektivët privat janë kontaktuar nga kandidatë për deputetë të opozitës dhe nuk ju kanë dhënë lekët. Sipas tij ata u kontaktuan për të filmuar shitjen e votës. “4 parti politike më kanë kontaktuar për dedektivë …

Read More »