Home / Tag Archives: Covid-19 ne Shqiperi

Tag Archives: Covid-19 ne Shqiperi

Bilanci i Covid 19/ Tre të vdekur në 24 orët e fundit, ja sa raste të reja u shënuan

3 persona kanë ndërruar jetë nga Covid-19 ndërkohë që janë zbluar 166 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend, ku vihet re një situatë e qëndrueshme. Nga të dhenat epidemiologjike incidenca e dy javëve të fundit është 62.9 raste/ 100,000 banorë. …

Read More »