Home / Tag Archives: ciklon

Tag Archives: ciklon

PAMJE SHOKUESE PAS CIKLONIT “LANOS” NË GREQI/ Shihni si dhjetëra makina fundosen mes gurëve e baltës (FOTOT)

Imazhet që tregojnë skena gati apokaliptike vijnë nga Assos, në në ishullin Kefalonia të Greqisë. Një masiv i tërë me gurë dhe baltë ka mbuluar makinat në rrugë si pasojë e vërshimit të përrenjve. Pamjet tronditëse, siç shkruajnë mediat greke vijnë si pasojë e motit të keq, me erëra të …

Read More »