Home / Tag Archives: cifti i bashkshorteve

Tag Archives: cifti i bashkshorteve

Aksident në zonën e Freskut, motorri me të cilin udhëtonte çifti i bashkëshortëve përplaset me murin

Një aksident është raportuar të ketë ndodhur në zonën e Freskut, në rrugën Shefqet Kuka në Tiranë. Sipas informacioneve të mbërritura, mësohet se motorri me të cilin udhëtonte një çift bashkëshortësh është ëprplasur me murin dhe si pasojë kanë mbetur të lënduar të dy. Ata janë transportuar për në spital, …

Read More »