Home / Tag Archives: Christophe Gernigon

Tag Archives: Christophe Gernigon

E ardhmja e restoranteve/ Njihuni me idenë ” e çuditshme” të Francës për t’u ruajtur nga Covid-19(FOTO)

Dizenjuesi francez, Christophe Gernigon ka propozuar që në restorante, në këtë kohë pandemie nga koronavirusi, të përdoret një mburojë plastike për klientët në mënyrë që ata të ndihen të sigurt. Pas propozimit të tij, disa shtete përfshirë Francën, Belgjikën, Kanadanë, Japoninë dhe Argjentinën ka në treguar mjaftë interes. Sipas Gernigon, …

Read More »