Home / Tag Archives: casa italia

Tag Archives: casa italia

Asnjë shenjë nga 33-vjeçari që u bllokua te “Casa Italia”, shpërthejnë familjarët: Të gjendet djali, gjallë a vdekur!

Familjarët e 33-vjeçarit që ka mbetur brenda magazinës së qendrës tregtare kërkojnë nga shteti që të merren masat dhe të gjendet trupi i Arjan Salës. Tezja e të riut, në një prononcim për mediat tha se ai është përpjekur që të shpëtojë të tjerët dhe ka mbetur vetë brenda. “Jemi …

Read More »