Home / Tag Archives: Caroline

Tag Archives: Caroline

E mbyti burri me…/ Del raporti mjeko-ligjor mbi vrasjen e Caroline, zbulohen detaje shokuese

Synimi i autorit të krimit ishte të vriste viktimën’– tregon përfundimi i hetimit mjeko-ligjor i publikuar nga protothema.gr. “Ishte një agoni dhe jo një vdekje e menjëhershme” , tha raporti mjeko-ligjor, orë pasi piloti tregoi se kishte pasur një zënkë me Caroline. Nga të dhënat e autopsisë, konstatohet se vdekja ka …

Read More »