Home / Tag Archives: camorra

Tag Archives: camorra

Ndërron jetë në burg “bosi” i mafies Camorra

Ka ndërruar jetë në burgun e Parmës, bosi i mafies së famshme italiane, Camorra, Raffaele Cutolo, në moshën 80-vjeçar, duke marrë me vete edhe sekretet, shkuan media italiane. Cutolo vuante nga disa patologji të rënda dhe pak kohë më parë avokati i tij, në emër të familjarëve kërkoi ndryshimin e …

Read More »