Home / Tag Archives: cader

Tag Archives: cader

Kapriçot e motit/ Mos dilni pa çadër nga shtëpia

Për ditën e sotme priten reshje në pothuajse gjithë territorin. Sipas IGJEUM, reshje intensive priten në qarqet Shkodër, Lezhë, Tiranë dhe Durrës, në qarqet Kukës, Dibër, Elbasan dhe Vlorë priten reshje mesatare, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta. Në qarkun e Lezhës reshjet do të arrijnë lokalisht …

Read More »