Home / Tag Archives: burri

Tag Archives: burri

Mbytja e 20 vjeçares nga burri i saj/ Gazetari zihet ngushtë nga komentuesi: Si ndiheni që shpifët për shqiptarët?

Greqia është e shokuar nga zbulimi se vrasësi i studentes 20-vjeçare ishte bashkëshorti i saj. Ngjarja po komentohet në çdo studio televizive. Gjatë një programi në televizionin Ant1, gazetarit i mbërrin një pyetje në rrjetet sociale. “Si ndiheni dhe ju gazetarët që deklaronit se ata që hynë në shtëpinë e …

Read More »