Home / Tag Archives: brukseli

Tag Archives: brukseli

Dy kryeministrat shqiptarë lënë mënjanë përplasjet/Albin Kurti dhe Edi Rama bëjnë “paqe” në Bruksel

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe ai i Kosovës, Albin Kurti duket se kanë lënë mënjanë përplasjet mes njëri-tjetrit teksa janë takuar në Bruksel. Këtë e ka bërë të ditur vetë kryeministri i Kosovës, Albin Kurti përmes një postimi në Facebook, duke theksuar se me kreun ekzekutivit shqiptar ka zhvilluar …

Read More »