Home / Tag Archives: Bresher

Tag Archives: Bresher

(FOTO) Breshër në formë koronavirusi / Fenomeni i çuditshëm në Meksikë, banorët: Është shenjë nga zoti

Breshër në formën e koronavirusit ka rënë në Meksikë dhe kjo gjë ka shkaktuar reagime nga njerëzit se fenomeni natyror mund të jetë një shenjë nga Zoti. Kalimtarët në komunën e Montemorelos, në veri të Meksikës, janë tmerruar kur panë se breshëri ishte në formën e koronavirusit dhe menjëherë e …

Read More »