Home / Tag Archives: Bregu Perendimor

Tag Archives: Bregu Perendimor

Dhuna trondit Gazën, Izraelin dhe Bregun Perëndimor

Avionët izraelitë rifilluan sulmet ajrore në Gaza të shtunën herët dhe militantët e Hamasit u kundërpërgjigjën duke qëlluar me raketa në Izrael ndërsa përplasjet e tyre hynë në natën e pestë dhe diplomatët amerikanë dhe arabë kërkuan t’i jepej fund dhunës. Mjekët palestinezë thanë se të paktën katër persona u …

Read More »