Home / Tag Archives: Brace

Tag Archives: Brace

Berisha “non grata”, Braçe reagon pas mesazhit të Metës për ish-kryeministrin

Zv.kryeministri Erion Braçe ka reaguar menjëherë pas deklaratës së Presidentit Ilir Meta për shpalljen ‘non-grata’ të ish-kryeministrit Sali Berisha nga DASH. Në deklaratën e tij, Meta i quan amerikanët “të pacipë” pasi shpallën “non grata” Sali Berishës dhe familjen e tij. Braçe sjell në kujtesë një fjalë të përdorur nga …

Read More »