Home / Tag Archives: botox

Tag Archives: botox

A ka bërë botox Rama? Sqaron kirurgu estetik

Në rrjetet sociale ka qarkulluar lajmi se kryeministri Edi Rama ka bërë botox. Vetë kryeministri ditën e djeshme e ka përgënjeshtruar këtë lajm duke thënë “është lajm në mediat që i bëjnë gjithë kohës botox sondazheve të Lulit, fushatës, partisë së Lulit. Lodhja dhe stresi shihen më pak në fytyrën …

Read More »