Home / Tag Archives: bosi

Tag Archives: bosi

Fabrikë, tokë, makina luksoze e llogari bankare/ SPAK sekuestron pasurinë marramendëse e “bosit të Shijakut”

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë, ka përfunduar verifikimet në lidhje me procedimin pasuror Nr.1/2020, në ngarkim të shtetasit Bledar Seferi (alias Hakorja), si dhe familjarëve të tij. Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, me vendimin Nr.03 datë 07.02.2020, …

Read More »