Home / Tag Archives: binjaket

Tag Archives: binjaket

Fillimi i vitit të ri 2021 do të kënaqë dëshirën për disa shenja të zodiakut në të njëjtën kohë

Dashi Dashi në vitin e ri më në fund do të takojë dashurinë e vet, më të sinqertën dhe më të vërtetën!  Përfaqësuesit e kësaj shenje kanë ëndërruar prej kohësh reciprocitetin, afeksionin, butësinë, përqafimet dhe ngrohtësinë, dhe shumë shpejt gjithçka do të bëhet realitet. Por astrologët thonë se Dashi nuk duhet …

Read More »

Ish-deputetja, poston foton me binjaket e saj

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, rrallëherë publikon foto familjare, por këtë herë e ka thyer këtë rregull. Tabaku ka ndarë në Instagram një foto të ëmbël me vajzat e saj Arba dhe Iris. Ajo shihet në kuzhinë duke gatuar përkrah dy binjakeve të saj, të cilat janë rritur shumë. …

Read More »