Home / Tag Archives: bilanci i fundit

Tag Archives: bilanci i fundit

Bilanci i fundit/ Mbi 400 raste të reja në 24 orët e fundit, 3 persona humbin betejën me koronavirusin

Në 24 orët e fundit janë shëruar 295 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve 34,648 që nga fillimi i epidemisë. Janë kryer 2,309 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 447 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 130 raste në Tiranë, 34 raste në Durrës, 30 …

Read More »