Home / Tag Archives: berisha shperthen

Tag Archives: berisha shperthen

Berisha shpërthen në akuza të forta ndaj Hashim Thaçit/Do ta varja në shtyllë bashkë me Ramën!..

Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka lëshuar një lumë akuzash të forta ndaj Hashim Thaçit dhe Edi Ramës. Duke folur në një lidhje direkte mbrëmjen e djeshme për emisionin ‘Debat Plus’ në ‘Rtv Dukagjini’, Berisha shprehet se, asnjëherë nuk e ka akuzuar ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi se e ka vrarë gazetarin …

Read More »