Home / Tag Archives: Bayern Munih

Tag Archives: Bayern Munih

Është e konfirmuar, Thiago largohet nga Bayern

Drejtori ekzekutiv i klubit të futbollit Bayern Munih, Karl-Heinz Rummenigge, konfirmoi se Thiago Alcantara do të largohet nga klubi në ditët në vijim. “Duket se Alcantara dëshiron të largohet nga ne. Ai na tha që në fund të karrierës së tij do të dëshironte të provonte diçka të re dhe …

Read More »