Home / Tag Archives: bashkshorten

Tag Archives: bashkshorten

Vrau bashkëshorten e tij me kallashnikov dhe plagosi 2 persona, del foto e ish-policit që tronditi Elbasanin

Një skenë krimi si në filma tronditi sot qytetin e Elbasanit. Personi në foton e mëposhtme është ish-polici 58-vjeçar që qëlloi për vdekje me kallashnikov bashkëshorten e tij 54-vjeçare, Liljana Buzo. Ai e ka ekzekutuar bashkëshorten me kallashnikov menjëherë sapo kishin dalë nga një seancë gjyqësore për procedurë të divorcit …

Read More »