Home / Tag Archives: bashkeshortin

Tag Archives: bashkeshortin

Krim pasioni! Vrau ish-të dashurën dhe bashkëshortin e saj në Greqi, autori fshihet në Shqipëri

Ngjarja makabre në Greqi vazhdon të mbetet pa një autor përpara drejtësisë. 45-vjeçarja dhe partneri i saj farmacist u gjetën të vrarë brenda shtëpisë së gruas në Loutraki të dielën e kaluar. Sipas informacioneve, shqiptari ish-partneri i 45-vjeçares Fotini-Svitlana u kontrollua rastësisht nga policia në Agrinio ku ishte me automjetin …

Read More »