Home / Tag Archives: bashkeshorti

Tag Archives: bashkeshorti

I vrau të bijën me gjakftohtësi, bashkëshorti vrasës përqafon nënën e 20 vjeçares(FOTO)

Piloti 32-vjeçar, Babis Anagnostopulos ka rrëfyer vrasjen e gruas së tij në sy të fëmijës, 20-vjeçares Caroline. Pas shoqërimit në polici 32-vjeçari ka rrëfyer dhe pranuar vrasjen para hetuesve. Ai pretendon se gruaja e tij kishte e vendosur ta merrte fëmijën dhe ta linte. Piloti 32-vjeçar, Babis Anagnostopulos e ka llogaritur …

Read More »