Home / Tag Archives: Bare

Tag Archives: Bare

A do shkojë Bare në Itali? Ja si qëndron e vërteta

Keidi Bare është një nga emrat më të përfolur të legjionarëve shqiptarë sa i përket merkatos së verës. Ku do të kalojë mesfushori shqiptar? Enigma vazhdon dhe është shtuar së tepërmi pasi në media është përfolur për ekipet të Serisë A si Parma dhe Udineze, por edhe tre klube nga …

Read More »