Home / Tag Archives: bardhi akuza ndaj rames

Tag Archives: bardhi akuza ndaj rames

Gazmend Bardhi i drejtohet Ramës: Sa bosh mund ta ketë shpirtin një kryeministër që u tregon qytetarëve krevatet bosh tek Covid 3, kur njerëzit dergjen….

Menjëherë pas akuzave të kryebashkiakut Basha, për gjëndjen e rëndë të spitaleve  kyreministri Rama ka publikuar një video nga spitali Covid-3 ku tregohet se ka gatishmëri nga mjekët dhe infermierët dhe se gjëndja nuk është ashtu siç pretendon Basha. Por ditën e sotme ka qënë Gazmend Bardhi ai i cili …

Read More »