Home / Tag Archives: banesa e fundit

Tag Archives: banesa e fundit

Me nderime të larta i jepet lamtumira Kastriot Shehdadit, gazetar dhe intelektual i shquar gjakovar

Me nderime të larta është përcjellë sot Kastriot Shehdadi, ish-zyrtar për Informim në komunën e Gjakovës dhe ish gazetar shumë vjeçar në mediume të ndryshme në Kosovë e Shqipëri. Në ceremoninë e varrimit, të organizuar nën patronatin e kryetarit të komunës së Gjakovës Ardian Gjini, morën pjesë shumë qytetarë, kolegë …

Read More »