Home / Tag Archives: bamirsi

Tag Archives: bamirsi

(FOTO) Gjest i admirueshëm në kohë të vështira: Ish-futbollisti shqiptar gatuan ushqim për një spital në Francë

Ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare Edvin Murati i cili ka luajtuar edhe në Francë për disa vite me skuadrën kryeqytetase Paris Saint Germain, ka bërë një gjest shumë madhështor për të sëmurët e një spitali. Ai së bashku me Alain Roche, ish-futbollist dhe Nikola Karabatic, lojtar i skuadrës së hendbollit të …

Read More »