Home / Tag Archives: autostrade

Tag Archives: autostrade

Video/ Trajleri përplaset me trafikndaresën në autostradën Durrës- Tiranë, bllokohet trafiku

Një trailer në autostradën Tiranë-Durrës është përplasur me trafik ndarësen. Shkak i aksidentit mendohet të jetë bërë moti i keq dhe lagështira në rrugë. Nga pamjet duket se përplasja ka qënë e fortë pasi kabina e trailerit është ndarë nga rimorkio por fatmirësisht nuk për persona të plagosur. Policia po …

Read More »