Home / Tag Archives: autori

Tag Archives: autori

Vrau bashkëshorten e tij me kallashnikov dhe plagosi 2 persona, del foto e ish-policit që tronditi Elbasanin

Një skenë krimi si në filma tronditi sot qytetin e Elbasanit. Personi në foton e mëposhtme është ish-polici 58-vjeçar që qëlloi për vdekje me kallashnikov bashkëshorten e tij 54-vjeçare, Liljana Buzo. Ai e ka ekzekutuar bashkëshorten me kallashnikov menjëherë sapo kishin dalë nga një seancë gjyqësore për procedurë të divorcit …

Read More »

Krim pasioni! Vrau ish-të dashurën dhe bashkëshortin e saj në Greqi, autori fshihet në Shqipëri

Ngjarja makabre në Greqi vazhdon të mbetet pa një autor përpara drejtësisë. 45-vjeçarja dhe partneri i saj farmacist u gjetën të vrarë brenda shtëpisë së gruas në Loutraki të dielën e kaluar. Sipas informacioneve, shqiptari ish-partneri i 45-vjeçares Fotini-Svitlana u kontrollua rastësisht nga policia në Agrinio ku ishte me automjetin …

Read More »