Home / Tag Archives: automjeti

Tag Archives: automjeti

Shpërthen në flakë automjeti në autostradën Tiranë-Elbasan, dyshimet e para(VIDEO)

Një furgon mallrash është përfshirë nga flakët pranë fshatit Mullet, në autostradën Tiranë-Elbasan. Burimet bëjnë me dije se furgoni ka marrë flakë në pjesën e motorit, ndërsa shkak dyshohet se është një defekt teknik. Ngjarja ka ndodhur pak më parë dhe siç shihet nga pamjet e siguruara nga ‘Faxweb’, qytetarët …

Read More »