Home / Tag Archives: asnje sherbim

Tag Archives: asnje sherbim

“Mjerë ai që nuk ka djalin në Angli se në Shqipëri nuk blen dot ilaçet”, qytetari zbulon shifrat e frikshme të mjekimit nga Covid: Më kushtuan 30 gjilpëra 1 milion e 800 mijë lekë!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha po zhvillon një bashkëbisedimi me pacientët të cilët kanë kaluar Covid-19. Një qytetar i cili kishte kaluar Covid-19 në shtator, zbuloi se 30 gjilpëra i kanë kushtuar 1 milionë e 800 mijë lekë. Ai tha se nuk ka marrë asnjë rimbursim nga shteti dhe …

Read More »