Home / Tag Archives: arte

Tag Archives: arte

Mbron zemrën, lufton reumatizmën dhe zgjidh problemet me kapsllëkun/ Ky është lëngu i artë që bën mrekullinë në trupin tuaj

Prej shumë vitesh njerëzit e kanë përdorur kurën natyrale me vaj ulliri dhe limon në të mirë të shëndetit dhe trupit. Kjo kurë që konsumohet esëll në mëngjes është një alternativë shumë e mirë për të pasur një shëndet optimal. Mjafton të shtrydhni një limon dhe ta përzieni me një …

Read More »