Home / Tag Archives: Arta Rama-Hajrizi

Tag Archives: Arta Rama-Hajrizi

Infektohet me COVID-19 kryetarja e Gjykatës Kushtetuese në Kosovë

Kryetarja e Gjykatës Kushtetuese në Kosovë, Arta Rama-Hajrizi  rezulton pozitive me Covid-19. Zëdhënësi i Gjykatës Kushtetuese, Veton Dula, ka thënë se Rama–Hajrizi ditë më parë ka rezultuar pozitive në testin për koronavirus, dhe gjendja e saj shëndetësore është e mirë. Sipas rekomandimeve të ekspertëve shëndetësorë ajo është duke qëndruar në …

Read More »