Home / Tag Archives: arsyeja

Tag Archives: arsyeja

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Bill Gates me gruan

Gazeta “Wall Street Journal” ka publikuar një artikull, sipas të cilit zbulohet një nga arsyet që mund të ketë çuar në divorcin e miliarderit Bill Gates me bashkëshorten Melinda dhe largimin e tij nga bordi drejtuesi i kompanisë që themeloi. Në artikull shkruhet se bordi i Microsoft vendosi në 2020 …

Read More »