Home / Tag Archives: arrestua

Tag Archives: arrestua

U arrestua për trafik droge, vëllai i kryebashkiakut socialist i shpëton burgut

Albert Tuci, vëllai i kryebashkiakut të Fushë-Arrëzit, i ka shpëtuar burgut edhe pse u arrestua për trafik droge. Gjykata e Rrethit Gjyqësor Kukës ka pranuar kërkesën e avokatëve për të nxjerrë nga burgu Albert Tucin, të akuzuar për kryerjen e veprës penale “Kultivim i narkotikëve”. Avokatët Sokol Tahiraj dhe Arbër …

Read More »