Home / Tag Archives: Arrestohet ne Durres

Tag Archives: Arrestohet ne Durres

Arrestohet gjyqtarja e Durrësit dhe një avokat, ja akuzat që rendojnë mbi ta (Emrat)

Gjyqtarja Mimoza Margjeka është arrestuar në Durrës ditën e sotme. Gjyqtarja u arrestuar me urdhër të SPAK. Prokuroria e Posaçme e akuzon Margjekën për korrupsion. Mimoza Margjeka është gjyqtarja që cilësoi nul zgjedhjet e 30 qershorit në Durrës. Ajo i refuzoi mandatin ish- kryebashkiakes së Durrësit, Valbona Sako. Por ndërkohë është arrestuar …

Read More »