Home / Tag Archives: Arrestohet 35 vjecari

Tag Archives: Arrestohet 35 vjecari

Policia në aksion/ Kapet i shumëkërkuari në Durrës, shpallet në kërkim një tjetër për plagosje

Bie në prangat e Policisë një shtetas i shpallur në kërkim kombëtar dhe shpallet në kërkim një tjetër për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, ndaluan shtetasin P. C., 35 vjeç, banues në Durrës. Gjykata e Shkallës së Parë …

Read More »