Home / Tag Archives: arrestohen

Tag Archives: arrestohen

Arrestohen 4 të rinj në Berat

Janë arrestuar 4 persona gjatë ditës së sotme nga policia e Beratit. Të arrestuarit kanë shtënë me armë në ajër gjatë mbrëmjes së djeshme duke përhapur panik tek banorët e zonës. Pas arrestimit të tyre, është kryer edhe kontrolli nëpër banesa, ku janë gjetur sende metalike si edhe lëndë narkotike …

Read More »

Durrës/ U sekuestruan 143 kilogram kokainë, arrestohen administratorët e kompanisë

Policia e Shtetit ​ Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj veprimtarisë kriminale të trafikimit të drogave të forta. ​ Finalizohet operacioni​ policor i koduar “EL MEJOR”. ​ Operacioni i zhvilluar nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrës dhe Drejtoria Vendore e Kufirit​, me mbështetjen e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, në …

Read More »

Arrestohen 8 persona në Tiranë/ Dy prej tyre ushtruan dhunë fizike e psikologjike ndaj partnereve

Tetë persona janë arrestuar në flagrancë për vepra të ndryshme penale. Njëri prej tyre i përket moshës 24-vjeçare dhe ishte shpallur në kërkim pasi nëpërmjet rrjeteve sociale ka kanosur një shtetase, duke e shtrënguar për dhënie pasurie. Ndërsa një 20-vjeçar u arrestua në flagrancë pasi gjatë kontrollit fizik iu gjetën …

Read More »