Home / Tag Archives: arrestimk

Tag Archives: arrestimk

Kishte mbush bagazhin e Benz-it me drogë, arrestohet në Lezhë 27-vjeçari shkodran

Njoftimi i plotë i policisë: DVP Lezhë Vijon puna për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Evidentohet dhe goditet një tjetër rast i tentativës për trafikim të lëndëve narkotike. Sekuestrohet lëndë narkotike cannabis sativa, bie në pranga 27- vjeçari, poseduesi i lëndës narkotike. Në vijim të punës …

Read More »