Home / Tag Archives: arrestime

Tag Archives: arrestime

Policia e Tiranës arreston 10 persona, detajet

Policia e Tiranës ka arrestuar 10 persona për vepra të ndryshme penale, kryesisht për posejdim lëndësh narkotike, armë të ftohta dhe municione luftare. Sipas një informacioni zyrtar nga specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve: F. Z., 30 vjeç, pasi në rrugën “Muhedin Llagami” gjatë kontrollit …

Read More »