Home / Tag Archives: arrestim

Tag Archives: arrestim

Sekuestrohen 23 doza heroine në Korçë

Policia e Korçës ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta, në doza të vogla. Gjatë aksionit, blutë e Korçës ka sekuestruar 23 doza heroinë, ndërsa kanë arrestuar poseduesin e lëndës narkotike dhe proceduar penalisht blerësinë, i cili nuk i është bindur urdhrit për të ndaluar. Njoftimi i policisë: Specialistët …

Read More »