Home / Tag Archives: arratiset nga burgu

Tag Archives: arratiset nga burgu

Vrau vajzën e saj 9-muajshe dhe u arratis nga burgu!

Një 46-vjeçare ka rënë në prangat e Policisë së Korçës, ndërsa është konsideruar me rrezikshmëri të lartë shoqërore, pasi ishte shpallur në kërkim për vrasjen e vajzës së saj. Në pranga ra 46-vjeçarja Irena Kostaki (Zeria) e dënuar në Greqi, me 20 vite burg, për veprën penale “Vrasja me paramendim”. …

Read More »