Home / Tag Archives: Arjan Sala

Tag Archives: Arjan Sala

Shpëtoi 7 persona nga zjarri, por humbi jetën e tij, rrënqeth vëllai i Arjan Salës: Po më digjet zemra o vëllai im

orcat zjarrfikëse kanë gjetur trupin e Arjan Salës, pas më shumë se 59 orësh kërkime dhe betejë me flakët te qendra tregtare Casa Italia. 32 vjeçari u fut pasditen e 24 marsit në magazinën e objektit për të shpëtuar punonjësit nga flakët, por mbeti vetë brenda. Vëllai i tij, edhe ai punonjës …

Read More »