Home / Tag Archives: ari

Tag Archives: ari

Kryeministri Rama jep medalje ari për nxënësit me rezultate të shkëlqyera, i riu ‘ia plas në sy’: Shyqyr që erdhën zgjedhjet…

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja Evis Kushin kanë dorëzuar medalje për gjimnazistët ekselent. Teksa ia dorëzuan një të riu, ky i fundit me ironi tha se shyqyr që erdhën zgjedhjet që morën medaljet që kanë 8 muaj që i prisnin. Rama nuk zgjodhi që të replikonte me të, duke u …

Read More »