Home / Tag Archives: Ardit Gjebrea

Tag Archives: Ardit Gjebrea

Mediat serbe shpërthyen ndaj Anxhelës pasi bëri shqiponjën në “Eurovision”, Ardit Gjebrea reagon i revoltuar

Anxhela Peristeri do të përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në “Eurovision” me këngën “Karma”. Në një prej paraqitjeve të saj para mediave, Anxhela ka bërë shqiponjën dykrenare si simbol i vendit tonë. Ky veprim i këngëtares shqiptare, ka revoltuar dhe ka sjellë reagime nga serbët, të cilët i dedikuan një artikull …

Read More »