Home / Tag Archives: arabie

Tag Archives: arabie

Konsumoni dy kokrra hurma Arabie çdo ditë dhe do të ngeleni pa fjalë nga ajo që do t’i ndodhë

Hurmat e Arabisë janë plot vlera, të shijshme dhe me nivel të lartë ushqyesish. Përveç shijes së tyre karakteristike, hurmat e Arabisë janë tejet të shëndetshme dhe i ofrojnë organizmit një sërë përfitimesh. Hurmat e Arabisë janë një burim i pasur fibrash të shëndetshme, minerale dhe vitaminash. Ato ndihmojnë kundër …

Read More »